Jdi na obsah Jdi na menu
 


Cvičení a sporty

Do této rubriky chci psát o sportech a cvičeních, která jsem vyzkoušela a zprostředkovat Ti moje zážitky a zkušenosti z nich.

Možná Tě některý sport nebo cvičení zaujme a vyzkoušíš si ho.

Neboj se zkoušet, zkoumat a hledat. Tvrdím, že každý má sport, který mu vyhovuje a baví ho, jen ho musí najít wink.

Dva příklady:

Moje dlouholetá kamarádka nejezdí na kole, nejezdí na lyžích (i když 2x se mnou na běžkách byla a pokaždé ušla nejméně 100m), nechodí na túry. Několikrát zkoušela s námi jít na nějaká skupinová cvičení a do posilovny. Nic jí nebavilo. Jednoho dne náhodou objevila Bikram yogu - cvičení ve 42°C a stal se z ní úplný závislák. Zpravidla chodila 4 - 5x týdně. Teď je v zahraničí a nemá tam možnost Bikram yogu cvičit, ale už se těší, že po návratu se hned vrátí ke svému oblíbenému cvičení.

Jiná moje kamarádka, která se mnou chodila a chodí na různá cvičení, má ráda turistiku, zkusila i běžky, celá léta odmítala sednout na kolo. Před pár lety se dala dohromady se svým současným manželem, který je náruživý cyklista. Co nezmohli kamarádi a kamarádky, to zmohla láska. Dneska jezdí na kole každý víkend, kdy to počasí dovolí. Několikrát do roka jezdí na "cyklodovolené" a jedeme-li na společnou dovolenou, tak rozhodně s kolem a nebo si ho tam musíme půjčit.

Přeju Ti úspěšnou jízdu při hledání Tvého sportu a loučím se heslem "nevzdávej to"

Pav(l)a

 

Příspěvky

H.E.A.T.

6. 5. 2017

aneb chodím, chodíš, chodíme

 
Celý příspěvek | Rubrika: Cvičení a sporty | Komentářů: 0

Kolo, kolo cyklistický

6. 5. 2017

aneb neustálé nasedání

 
Celý příspěvek | Rubrika: Cvičení a sporty | Komentářů: 0